Aktualności

Informacje

 

 

 

 

Informator

 

Szanowni Państwo!

Z inicjatywy Wojewody Mazowieckiego opracowany został Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z Niepełnosprawnością.
Celem tej wyjątkowo ważnej publikacji jest przekazanie pełnej wiedzy o systemie wsparcia zarówno w zakresie edukacji, jak i specjalistycznej opieki medycznej rodzicom dzieci z niepełnosprawnością.
Informator w wersji elektronicznej dostępny jest m.in. na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie, w zakładce www.kuratorium.waw.pl – Rodzice i Uczniowie – Informacje bieżące. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

 

Dni otwarte

 

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W SANNIKACH ZAPRASZA RODZICÓW NASZYCH WYCHOWANKÓW NA DNI OTWARTE KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 20-24 LISTOPADA 2017 ROKU W GODZINACH PRACY PRZEDSZKOLA

 

Pomagamy bezdomnym zwierzętom

 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej: "Pomagamy bezdomnym zwierzętom". Przedsięwzięcie nasze to wsparcie działań zaprzyjaźnionej fundacji na rzecz potrzebujących czworonogów.

Zbieramy:

- karmę suchą i mokrą dla psów i kotów

- krople na pchły i kleszcze

- żwirek

- koce

- kuwety

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą akcję! Poprzez takie działania staramy się kształtować u dzieci wrażliwość na losy bezdomnych zwierząt.

Dziękujemy.

 

Ogłoszenie - 03.11.2017

 

Rada Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 ustaliła składkę roczną w wysokości 80zł na dziecko.

 

Z ostatniej chwili

 

EWAKUACJA

W dniu 11 października 2017 r. o godzinie 9.30 zostanie przeprowadzona próbna ewakuacja osób przebywających w pomieszczeniach Przedszkola Samorządowego w Sannikach.

TEATRZYK

W poniedziałek 16 października 2017 r. zagości z przedstawieniem dla naszych przedszkolaków pt. "Rady Dobrej Wróżki" teatr profilaktyczny "Magik" z Białegostoku. Treści, które zostaną poruszone to bezpieczeństwo w ruchu ulicznym i zasady zdrowego odżywiania.

WARSZTATY WOJSKOWE

W dniu 20 października 2017 roku dzieci z grupy "Misie" wezmą udział w warsztatach wojskowych zorganizowanych przez Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 9.30.

 

Planowana wycieczka


W dniu 13 października br. (piątek) planowana jest wycieczka do wytłaczarni soków w okolice Brzozowa. Wyjazd zaplanowany jest dla grupy „Biedronki” oraz „Krasnale”. Szczegółowe informacje będą zamieszczone na tablicach obu grup.

Informacja

W dniu 28.09.2017 roku dzieci z grupy "Biedronki" wezmą udział w warsztatach malarskich z udziałem profesjonalnych malarzy. Zajęcia odbędą się w Europejskim Centrum Artystycznym w Sannikach w godzinach 9.30-11.30.

Informacja

 

W dniu 26 września 2017 r. (we wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się w Przedszkolu Samorządowym w Sannikach zebranie ogólne z Rodzicami. Po zebraniu ogólnym nastąpią zebrania grupowe z wychowawcą.